Zawody lekkoatletyczne

zawodyZAWODY LEKKOATLETYCZNE

Dnia 7 maja 2022 roku odbyły się zawody lekkoatletyczne dla klas 7 i 8 szkoły podstawowej. Zawodnicy ze szkoły podstawowej w Pluskowęsach startowali w następujących konkurencjach: bieg na 100m, bieg na 300m, pchnięcie kulą, sztafeta szwedzka.

W biegu na 100m srebrny medal zdobyła Weronika Beiger.
W kategorii chłopców w biegu na 100m miejsce 6 zajął Jakub Daszkowski a miejsce 7 Kacper Ptaszyński.
W biegu na 300m srebrny medal zdobyła Oliwia Janas natomiast w konkurencji sztafety szwedzkiej gdzie szkołę reprezentowali Adrian Łęgowski i Kacper Okurowski zdobyli brązowe medale.
Ponadto tuż za podium czyli na czwartym miejscu w biegu na 300 m był Marcel Albeer.
W pchnięciu kulą 4 miejsce zajęła Oliwia Zielińska oraz Adrian Łęgowski.
Wszyscy reprezentaci szkoły pokazali się z bardzo dobrej strony i z całych sił walczyli o jak najlepsze miejsca.